Biuro projektowe i wykonawstwo Karol Okoński prężnie działa na rynku projektowym i budowlanym w Wielkopolsce. Firma z siedzibą w Poznaniu jest obecna od 1994 roku. Lata doświadczenia oraz wiedza pozwoliły na realizację setek projektów różnego rodzaju domów oraz budynków usługowych. W portfolio na stronie internetowej można znaleźć realizacje domów parterowych, piętrowych, willi oraz domów segmentowych. Zespół specjalistów zawsze czuwa na prawidłową realizacją zlecenia. Na co dzień pracujemy z architektami, konstruktorami oraz inżynierami budownictwa. W naszej firmie nie brakuje także innych fachowców odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie domu i bezpieczeństwo.

 

W czym specjalizuje się firma?

 

Biuro projektowe Poznań podejmuje się kompleksowej usługi w zakresie projektu oraz budowy domu parterowego, piętrowego, szeregowca, wilii lub budynku usługowego. Grono specjalistów pomaga przyszłym właścicielom domu we wszelkich formalnościach. Pracownicy pośredniczą nawet w zakupie działki. Co więcej, sporządzają niezbędną dokumentację oraz czekają na potrzebne zezwolenia. Zajmują się warunkami zabudowy, mediami, bilansem terenu oraz przeprowadzają badania geologiczne. Przygotowują mapy oraz inwentaryzacje terenu. Są odpowiedzialni za certyfikaty energetyczne oraz badania środowiskowe. Nasi pracownicy przygotowują kosztorysy bankowe, wykonawcze oraz ofertowe. Podczas całego procesu współpracy zleceniodawcy mogą liczyć na bezpłatne konsultacje oraz doradztwo.

 

Bogate portfolio biura projektowego Eurodom

 

Odwiedzając stronę internetową eurodom.pl przygotujcie się na bogaty wybór projektów domów parterowych, piętrowych, willi i szeregowców. Firma oferuje gotowe projekty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby architekt stworzył projekt w 100% spełniający oczekiwania klienta. Co więcej, każdy projekt został opatrzony ceną, tak aby mniej więcej przybliżyć koszty. Przedstawione propozycje wraz z wizualizacjami pomogą sprecyzować preferencje i wymagania wobec przyszłego domu.