Nadrzędnym celem lamp jest dostarczenie odpowiedniej ilości światła. Brak światła powoduje u domowników senność, apatię i brak chęci do działania. Światło dodaje energii i zachęca do domowych czynności. Dobór lamp jest niezwykle ważny w każdym pomieszczeniu. 

 

Sklep internetowy lampystudio.pl

 

W sklepie internetowym lampystudio.pl znajdziecie lampy szyte na miarę Waszych oczekiwań! Zgromadzone produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz podążaniem za najnowocześniejszymi trendami. Design, kształt i rozmiar nie jest przypadkowy. W sklepie oświetlenie podzielono na kilka kategorii, aby łatwiej było robić Wam zakupy. Pierwszą kategorią są lampy wewnętrzne, czyli żyrandole, plafon łazienkowy, lampy wiszące, spoty, reflektory, lampy wpuszczane, podtynkowe i natynkowe. Drugą kategorią są lampy zewnętrzne idealnie dostosowane do zmiennych warunków atmosferycznych. Posiadają większą szczelność i doskonale prezentują się na klatkach schodowych, balkonach i tarasach oraz w ogrodach. Jeśli nie wiesz, na jaką lampę się zdecydować, zdefiniuj styl pomieszczenia, do którego szukasz oświetlenia. Tym sposobem będzie Ci łatwiej wybrać model lampy. 

 

Funkcje lampy

 

Pamiętajcie, że lampy mają nie tylko zdobić i urozmaicać pomieszczenie. Ich zadaniem jest dostarczenie wymaganej ilości światła. Oświetlenie musi być przede wszystkim funkcjonalne. Światło zachęca do podejmowania aktywności, dlatego nie może go zabraknąć. Idealnie dobrane oświetlenie podkreśla wystrój całego wnętrza. Lampy należy wybierać, kierując się zasadą spójności. Co to oznacza? Jeżeli lampa wisząca jest w stylu skandynawskim, to kinkiety oraz lampy stojące także powinny odzwierciedlać ten sam styl. 

 

Plafon łazienkowy – nowoczesne rozwiązanie dla minimalistycznych łazienek

 

Plafon łazienkowy wyjątkowo dobrze prezentuje się w łazienkach o małych powierzchniach. Nie zajmuje sporo miejsca. Subtelnie zdobi łazienkę. Nowe rozwiązania z żarówkami LED gwarantują minimalistyczne wykończenie oraz oszczędność energii.