Wyspy Kanaryjskie, czyli słynny archipelag wysp należących do Hiszpanii, to cel podróży wielu Polaków. Największą wyspą archipelagu jest Teneryfa, na której mieści się wiele nieruchomości, zamieszkiwanych przez turystów i miejscowych. Jeśli zawsze marzyłeś o zakupie nieruchomości na Teneryfie, lecz wydawało ci się to zbyt nierealne, czas uświadomić sobie, że apartamenty na Teneryfie to prawdziwa okazja dla tych, którzy chcieliby zainwestować w nieruchomość poza granicami naszego kraju.

Dlaczego nieruchomości na „Kanarach” są żyłą złota?

W Polsce każdego roku zatrzymuje się kilkadziesiąt tysięcy turystów z całego świata, którzy zwiedzają głównie duże miasta oraz jeżdżą w góry i nad morze. Sezon letni trwa u nas jedynie 2-3 miesiące, a kolejną okazją, by zarobić na turystyce, jest dopiero sezon zimowy. Aby wzbogacić się na nieruchomościach w Polsce, warto mieć obiekty zarówno nad morzem, jak i w górach. Nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich będą pracowały na ciebie przez cały rok, gdyż na tych terenach średnia roczna temperatura to aż 25°C – dla porównania średnia roczna temperatura w Polsce to jedynie 7-9°C. Nieruchomości na „Kanarach” można również z łatwością odsprzedać, gdyż potencjalni kupcy tylko czekają na to, by rozkręcić własny biznes na terenach obleganych przez turystów przez 12 miesięcy w roku.

Jak bezpiecznie kupować nieruchomości w Hiszpanii?

Osoby bez doświadczenia w kupowaniu nieruchomości za granicą mogą czuć się niepewnie ze względu na brak znajomości języka hiszpańskiego i tamtejszego prawa. Właśnie dla takich ludzi powstała agencja nieruchomości Casa en Sol będąca pośrednikiem w zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Jest to jedyna polska agencja, która współpracuje ze stowarzyszeniem PROVIA, co świadczy o jej rzetelności i legalnych działaniach. Aby przejrzeć aktualne oferty nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich, wejdź na Casaensol.pl. Ze strony agencji dowiesz się również, jak kupować apartamenty, działki, wille i mieszkania oraz na co zwracać szczególną uwagę podczas zakupu nieruchomości w takim kraju jak Hiszpania. Dowiedz się więcej na https://casaensol.pl/region/wyspy-kanaryjskie.html