W jadalni zbieramy się zazwyczaj całą rodziną, by spożyć w gronie najbliższych wspólny posiłek.

Jest to również miejsce, w którym organizujemy uroczyste obiady czy kolacje. Dla wielu z nas to bardzo ważne miejsce w domu. Kładziemy więc szczególny nacisk, by urządzone było wygodnie, modnie i stylowo. W trakcie aranżacji nie zapominamy także o specjalnie dedykowanych lampach do jadalni.
Ekskluzywne lampy do jadalni wykonywane są ze szkła i chromu lub akrylu. To solidne materiały, gwarantujące wytrzymałość i doskonałą emisję światła. Rodzaj oprawy należy dobrać nie tylko do aranżacji pomieszczenia, ale również do blatu stołu, nad którym się ona znajdzie. W przypadku lśniących, jasnych blatów – szklanych bądź lakierowanych – lepiej wybrać ciemniejsze światło oraz oprawkę nieodbijającą promieni, gdyż będzie to wyglądało nieestetycznie w połączeniu z odbiciem w lśniącym blacie. Stoły ciemne, o matowej strukturze, pochłaniają światło, dlatego też można nad nimi zawiesić żarówki jaśniejsze w oprawach mocno rozświetlających.
Ciekawie wygląda również oświetlenie ścienne w postaci kinkietów lub reflektorów.

MAMY DLA WAS…

Sklep internetowy LampyStudio ma dla Państwa bardzo szeroki wybór lamp do jadalni.

Renomowane marki krajowe i zagraniczne takie jak np. Azzardo, Sigma, Polux, Italux i wiele innych znanych na rynku europejskim. Każdy z tych producentów kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość swoich produktów. Nieważne czy są to lampy do jadalni, czy do sypialni bądź oświetlenie zewnętrzne, wykonane są zawsze precyzyjnie i z materiałów najlepszego gatunku. Cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów indywidualnych, jak i pracowni dekoratorskich. Załoga naszego sklepu dba, by być zawsze na bieżąco z trendami aktualnie panującymi w branży oświetleniowej. Mamy tak duży wybór oświetlenia, że do każdej aranżacji, jaką Państwo wybiorą do swojego domu, biura czy mieszkania dopasujemy odpowiedni rodzaj lamp. Służymy radą w razie jakiekolwiek wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania związane z asortymentem naszego sklepu.
Zapraszamy serdecznie.