Marka Simon jest przedsiębiorstwem, które powstało w latach 20 ubiegłego wieku w Czechowicach. Obecny kształt firmy istnieje od 2005 roku. To, co przede wszystkim wyróżnia firmę Simon na tle innych przedsiębiorstw produkujących osprzęt i akcesoria elektroinstalacyjne to fakt, że dysponuje ona szeroką gamą kolorystyczną, a także korzysta z bardzo wielu tworzyw, z których można produkować kontakty włączniki i gniazda. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że będziemy mogli dopasować włączniki Simon oraz różnorodne gniazda do wielu typów budynków zarówno tych deweloperskich, jak i tych, które wymagają po prostu remontu.

 

Simon włączniki

 

Włączniki Simon dostaniecie w bardzo wielu barwach kolorystycznych, co więcej przyciski najczęściej są w stonowanych kolorach umożliwiających swobodny nacisk. Tworzywo, z jakiego zostały one wykonane, jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką nasączoną  niewielką ilością detergentu. Nie musimy używać chemicznych preparatów, które negatywnie wpłynęłyby na nasze zdrowie. Co istotne, do włączników Simon można wybrać bardzo ciekawe ramki, w tym wypadku również mamy dużo mnogość kolorystyczną, możemy zdecydować się, na przykład na odcienie mahoniowe, limonkowe, które świetnie będą prezentować się z włącznikami Simon koloru na przykład białego.

 

Dlaczego warto zdecydować się na ramkę dla włącznika?

 

Bardzo wiele osób zastanawia się, dlaczego warto dopasować odpowiednią ramkę do włącznika Simon. Wpływa na to nie tylko estetyka, ale także bezpieczeństwo. Włącznik, który jest obramowany, niesie za sobą dużo mniejsze ryzyko porażenia, na przykład prądem. Jest to ochrona przede wszystkim dla dzieci, a także zwierząt.

 

Jeśli chodzi o gniazda marki Simon, tutaj także mamy bardzo duży wybór. Możemy wybrać gniazda głośnikowe, satelitarne, komputerowe, telefoniczne, HDMI, internetowe w zależności od naszej potrzeby. Chcąc zaopatrzyć się w tego typu sprzęt, warto zajrzeć na stronę: https://www.igniazdka.pl/pl/c/Kontakt-Simon/252, tam znajdziemy bardzo wiele produktów marki Simon oferującej osprzęt elektroinstalacyjny.