Jak sama nazwa wskazuje, kotły parowe to urządzenia do wytwarzania pary, która powstaje w efekcie spalania. Wbrew pozorom służy ona nie tylko do zasilania grzejników i tym samym ogrzewania pomieszczeń, ale także jest niezbędna w wielu procesach produkcyjnych. Nie oznacza to jednak, że musimy od razu tworzyć własną kotłownię parową, a to dlatego, że na rynku dostępne są najwyższej jakości kotły do wynajęcia. 

 

Kotły parowe o różnej wydajności 

Jeżeli szukasz kotła parowego, który mógłbyś wynająć, to doskonale się składa, że trafiłeś właśnie do nas, ponieważ jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się wynajmowaniem kotłów. Posiadamy wyłącznie najlepszej jakości kotły parowe firmy Loos – niedawno została ona przejęta przez renomowany koncern Bosch. W naszej ofercie znajdują się kotły o różnej wydajności i maksymalnym ciśnieniu. Zatrudniamy fachowców, mających ogromną wiedzę na temat kotłów, dzięki czemu są w stanie pomóc klientom w wyborze najlepszego dla nich urządzenia. A jest w czym wybierać, ponieważ dysponujemy aż jedenastoma rodzajami kotłów parowych pod względem wydatku pary. Konkretne parametry poznamy wchodząc na stronę www.wynajemkotlowni.pl/Kontenerowe-kotlownie-parowe. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest kocioł o dużej czy małej wydajności, to u nas z pewnością znajdzie się idealny egzemplarz.

 

Mobilne kotłownie parowe

Patrząc na wagę kotłów, szczególnie tych o dużej wydajności, można się przerazić, jak takie urządzenie przetransportować do swojego zakładu produkcyjnego? Na szczęście te kwestie w ogólnie nie muszą zajmować osoby decydującej się na wynajem, ponieważ my – jako firma wynajmująca zapewniamy dostarczenie kotła parowego do klienta, a także jego podłączenie i uruchomienie. Co więcej gwarantujemy stałą opiekę serwisową. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem kotłowni parowej, to zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty dopasowanej do potrzeb – na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Bo zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem!