Legrand Cariva to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii jeżeli chodzi gniazda i włączniki świateł na wielu europejskich rynkach.

Produkty tej linii designu są z powodzeniem montowane zarówno w domach i mieszkaniach jak i w budynkach gospodarczych, pomieszczeniach użyteczności publicznej czy biurach. Mają prostą i ponadczasową stylizację, są też ponadprzeciętnie trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu, a także odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych.

Seria Legrand Cariva oferuje bardzo duży wybór różnego typu włączników ściennych, w tym między innymi: pojedyncze, podwójne, umożliwiające podłączenie komputerów do sieci LAN, telefoniczne, głośnikowe, satelitarne, do telewizji naziemnej i wiele innych. Dostępne są również pojedyncze gniazdka z zaślepką przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. Dostępnych jest też wiele przycisków, w tym: pojedyncze, podwójne, schodowe (pojedyncze, podwójne oraz z podświetleniem) krzyżowe, dzwonkowe, chwilowe, żaluzjowe, a także o podwyższonej szczelności spełniające normę IP44.

Włączniki i gniazda Legrand Cariva dostępne są też w wielu różnych kolorach. Ich mocną stroną jest bardzo prosty i co za tym idzie szybki montaż. To serii produktów, która jest na rynku już od wielu lat i niezmiennie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród klientów prywatnych, ale również i firmy, a także instytucji publicznych. Popularność wynika nie tylko z atrakcyjnej ceny, ale  z wysokiego poziomu trwałości oraz prostego designu, który pasuje do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Legrand Cariva zarówno dobrze sprawdzić się w pokojach nowoczesnych, jak i tych w zachowanych w klasycznym stylu.

Sprzęt francuskiego koncernu spełnia najbardziej wyśrubowane normy unijne. Przeszedł też rygorystyczne testy bezpieczeństwa oraz trwałości. Wszystko po to, aby klienci mogli cieszyć się produktami Legrand Cariva przez jak najdłuższy okres użytkowania. Nasz sklep zapewnia zarówno atrakcyjne ceny jak i błyskawiczną wysyłkę.