Kupiłeś mieszkanie i nie wiesz, co dalej? A może myślisz, że wykończenie wnętrza pod klucz jest tylko mrzonką dewelopera? Jeśli nie masz pomysłu na mieszkanie i potrzebujesz pomocy, firmy oferujące wykończenia pod klucz na pewno Cię zainteresują. A wraz z nimi pakiety, które możesz wybrać.

Pakiet podstawowy, Life

Wiele firm korzysta z podziału na pakiety Life, Comfort oraz Deluxe. Pierwszy z nich to pakiet podstawowy, który ma dać komfort, wygodę i ładnie urządzone wnętrze, ale bez wielu dodatkowych opcji. Jeśli zależy Ci na szybkim i terminowym wykończeniu mieszkania, wybierasz ten pakiet i oszczędzasz. Mniejszy budżet nie jest jednak jednoznaczny z gorszą pracą. Samodzielnie nie byłbyś w stanie obniżyć wydatków w taki sposób, by pasowały do Twoich oczekiwań. Ale wraz z pomocą, jaką daje projekt mieszkania w Warszawie czy innych miastach wykonany przez renomowaną firmę, jesteś w stanie mieć piękne wnętrze za mniej, niż Ci się wydaje.

Pakiet średni, Comfort

Przyjrzyjmy się drugiemu z hipotetycznych pakietów na wykończenie pustego wnętrza, często odebranego właśnie od dewelopera. Pakiet Comfort ma przynieść wygodę. Nieco lepsze materiały, które podkreślają wyższą jakość wykończenia, większa dbałość o dodatki we wnętrzu czy materiały, które przez długi czas będą wyglądały i spisywały się doskonale. Wybór tego pakietu daje możliwość stworzenia naprawdę wyjątkowej przestrzeni, w której wszystko będzie ze sobą współgrało tak, jak powinno.

Pakiet najwyższy, Deluxe

W naszym zestawieniu pakietem o najwyższym standardzie prac jest Deluxe, ale może nazywać się naprawdę różnie. Projekt wnętrz w Warszawie czy innych miastach w tej wersji jest bardzo kompleksowy i dokładnie przeanalizowany z właścicielami. Używane są najwyższej jakości materiały, droższe i trwalsze. Większa jest także gwarancja, bo aż 24 miesiące, a nie tylko 12 miesięcy jak w standardowych zleceniach. Pakiet, który daje wielkie możliwości.

Co wybrać, by być zadowolonym?

W dobrych firmach zajmujących się wykańczaniem mieszkań i domów pod klucz nie liczy się to, który wariant wybierzecie. W każdym poziom jest satysfakcjonujący i nikt nie będzie rozczarowany. Zobacz więcej na https://www.wykonczeniapodklucz.pl/pakiety-wykonczeniowe/