Własna stylowa sypialnia to marzenie, które z naszym czarnym łóżkiem tapicerowanym 140×200 z szufladami, nie jest mrzonką, iluzją a faktem. Nie od dziś wiadomo, że kluczem do regeneracji organizmu jest zapewnienie ciału odpowiedniej dawki snu. Zdrowy sen to jednak coś więcej niż tylko 6-8 godzin spędzonych w pozycji horyzontalnej. Duże znaczenie ma to, na czym dosłownie się śpi. Chcąc zakupić wysokiej jakości łóżko do sypialni, czy też pokoju gościnnego bądź łóżko dla dzieci trzeba wziąć pod uwagę ramę łóżka, stelaż, a także odpowiedni materac.

Nasze łóżka tapicerowane 140×200 czarne z szufladami pozwalają zadbać o najważniejsze kwestie, biorąc pod uwagę stworzenie odpowiednich warunków do zdrowego snu. Na szczególną uwagę zasługuje rama łóżka. Podobnie jak wezgłowie, rama wykończona została wysokiej jakości welurem, co sprawia, że łóżko daje „efekt przytulności”. Stabilny stelaż metalowy wraz z mocnymi listwami sprężynującymi to natomiast gwarancja wysokiej wytrzymałości.

Łóżko tapicerowane 140×200 czarne z szufladami – alternatywą dla komody

W przypadku sypialni często poza łóżkiem stawiamy dodatkowo jedną lub dwie szafki nocne komodę, a na jednej ze ścian aranżujemy szafę wnękową. Jeśli chcesz zachować minimalizm i zyskać odrobinę więcej wolnego miejsca łóżko tapicerowane 140×200 czarne z szufladami stworzone zostało właśnie w tym celu. Dzięki niemu możesz wyeksponować najważniejszy mebel w sypialni, czyli łóżko tapicerowane 140×200 czarne z szufladami.

Łóżko to dzięki wbudowanym 4 pojemnym wysuwanym szufladom, spokojnie jest w stanie zastąpić niejedną komodę. W szufladach pod łóżkiem nie tylko możesz schować pościel, ale można je wykorzystać do przechowywania w nich przedmiotów codziennego użytku. Mogą to być np. osobiste drobiazgi, których nie chcemy eksponować szerszej publiczności. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to odpowiednie ustawienie czarnego łóżka tapicerowanego 140×200 z szufladami, gdyż wysuwane szuflady wymagają zapewnienia odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni celem zwiększenia komfortu korzystania z nich.