Stalgast — maszynka do mięsa     

Maszynka do mięsa Stalgast o indeksie 721221 została wykonana ze stali nierdzewnej, a jej podstawa z anodowanego aluminium. Wydajność tej maszynki to 300 kilogramów mięsa na godzinę, a maksymalna moc 1100 W. Wyposażona w zdejmowaną głowicę i tacę również wykonaną ze stali nierdzewnej. Posiada rewers w celu łatwiejszego odkręcania sitka. Stalgast maszynka do mięsa jest o wymiarach: długość 270 mm, szerokość 530 mm i wysokość 500 mm. W standardzie dołączone są sitka o prześwicie 6 i 8 mm, a średnica sitka to 8,2 centymetra. Maszynka do mięsa Stalgast 721221 zawiera zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, co skutkuje ciągłą pracą do 8 godzin. Firma Stalgast gwarantuje, że urządzenie spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów, jak i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE. Całkowita moc wynosi 3,4 kW, napięcie 230 V, a system mielenia to enterprise.     

Sitko z serii akcesoriów do maszynek do mięsa o średnicy 4,5 mm

Sitko, które pochodzi z serii akcesoriów do maszynek do mięsa firmy Stalgast o indeksie 721013. Sitko o średnicy 4,5 mm zostało wyprodukowane z bardzo wysokiej jakości stali INOX. Jego dobrze przemyślana konstrukcja oraz znakomitej jakości materiały zapewniają bezawaryjne użytkowanie. To sitko pasuje do maszynek do mięsa: 721122, 721123, 721126. Stalgast maszynka do mięsa to coś, co jest konieczne w Twojej kuchni lub domu!    

Płatności ratalne — Gastromania.pl

Jeśli nie masz aktualnie wystarczająco dużo pieniędzy na wymarzone urządzenie, to ze spokojem możesz wziąć je na raty! Jedynym wymogiem jest to, że Twój musi mieć wartość minimum 50 złotych. Następnie możesz skontaktować się z pracownikiem sklepu, on udostępni Ci przygotowany link do wniosku. Złóż zamówienie i wyślij e-mail na sklep@gastromania.pl z prośbą o link do płatności ratalnych. W przypadku jakichkolwiek innych pytań skontaktuj się telefonicznie.