Już od niemal trzydziestu lat polska marka Deante eksportuje swoje wyjątkowe baterie do prawie pięćdziesięciu państw na całym świecie. Dzięki nim, miliony ludzi mogą wygodnie korzystać z dostępu do bieżącej wody w swoich domach.

Swój dynamiczny rozwój firma zawdzięcza wykorzystaniu najwyższej jakości tworzyw oraz zastosowaniu nietuzinkowych projektów, które subtelnie uświetnią każde wnętrze. Stąd baterie Deante stanowią połączenie „przyjemnego z pożytecznym”, czyli estetycznej formy z solidnym i praktycznym wykonaniem.

Stylowe baterie łazienkowe Deante

Decydując się na baterie wannowe czy umywalkowe marki Deante baterie zapewniamy sobie spójny i wyrazisty wygląd naszej łazienki. Do umywalek proponujemy stojące baterie, zaś do wanien przygotowaliśmy zarówno stojące, jak i ścienne modele, w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Ważne jest, żeby dobrać odpowiednią armaturę łazienkową do swojego wnętrza. Dzięki temu codzienna toaleta czy branie gorącej kąpieli będą stanowiły miłą rutynę lub upragnioną odskocznię, jeśli baterie, które zamontujemy w łazience będą odpowiednio dopasowane do naszego rytmu funkcjonowania.

Praktyczne baterie kuchenne Deante

Również w kuchni powinniśmy zadbać o swój komfort. Baterie Deante gwarantują inspirującą stylistykę utrzymaną w tradycyjnych połyskujących odcieniach srebra lub wyrazistej matowej czerni. Ciekawym przełamaniem mogą okazać się także granitowe wykończenia, które nadają baterii masywny i stateczny wygląd.

Wszystkie baterie kuchenne tej polskiej marki zostały zaprojektowane jako stojące, co sprawdza się szczególnie w kuchni. Dlatego zmywanie naczyń czy mycie produktów spożywczych jeszcze nigdy dotąd nie było łatwiejsze!

Baterie Deante tworzą młodzi utytułowani projektanci, którzy przede wszystkim stawiają na funkcjonalność połączoną z unikatowym designem, co zostaje doceniane na licznych konkursach wzorniczych, m.in. must have, Top Design Award czy PRODECO.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą baterii polskiego producenta Deante!