Każdy prawdziwy mężczyzna, który chce być przygotowany na spełnienie roli “złotej rączki” w swoim domu lub mieszkaniu dziewczyny, która się mu podoba, powinien ją mieć.

Dzięki niej skręcisz i rozkręcisz każdy mebel czy półkę. Nie będą Ci straszne mocno przykręcone śrubki, a pozbędziesz się je w zaledwie chwile. Mocna wkrętarka to narzędzie, którego w Twojej skrzynce zabraknąć nie może.

Zostań mistrzem każdego remontu

“Czas na wymianę mebli”, “Myślę o wymianie szafy”, “Te meble już mnie nudzą” – to tylko nieliczne frazesy, które męczą prawie każdego mężczyznę. Godzinne kompletowanie szafek składających się z miliona części, przykręcanie tysiąca śrubek i skręcanie ich w całość. Każdy z nas przeżył to chociaż raz w życiu, a jeśli nie to na pewno będzie miał niejedną okazję. Możesz jednak zabezpieczyć się i mieć asa w rękawie, dzięki czemu nie odmówisz skręcenia kolejnego mebla, przywiercenia kolejnej śrubki na obrazek czy lustro. Mocna wkrętarka umożliwi Ci szybką pracę z dobrymi efektami, dzięki którym staniesz się mistrzem każdego remontu i własnego domu.

Zaaranżuj ściany na najmodniejsze sposoby

Wkrętarka umożliwi Ci szybką pracę nawet podczas wiercenia ścian. Zaskocz dziewczynę, rodzinę i znajomych najmodniejszym wystrojem ścian, a poczujesz że we własnym domu możesz naprawdę wszystko. Zdjęcia i obrazy królowały na ścianach wielu domostw od lat. Nadal są w modzie, ale aktualnie wybiera się je w nieco innych wydaniach. Dużą popularność zyskały fotografie o podobnych kolorach układane w różne kształty, tworzące pewne historie. Półki to kolejny hit ostatnich lat. Przeróżne kształty i materiały, z których są wykonane pozwalają nam na przebieranie w naprawdę wielu możliwościach. Szczególną uwagą cieszą się minimalistyczne, druciane półki, na których możesz postawić sukulenta, zdjęcie lub figurkę. Zegary zawsze wisiały gdzieś na ścianie naszych babć i ciotek, ale te o których właśnie pisze z pewnością odbiegają od nich drastycznie. Ostatnio jest o nich głośno i trzeba przyznać, że przyciągają wzrok. Zegary 3D zajmujące sporą powierzchnię ścian, nadają pomieszczeniu ciekawy, ekstrawagancki, ale i ekskluzywny wygląd. Nadaj swojemu wnętrzu charakteru i zdecyduj się na nietypową aranżację ścian.