Obrazy ręcznie malowane jako wystrój mieszkania od zawsze są uważane za dowód dobrego smaku właściciela. Niestety utrwalił się stereotyp, że obrazy ręcznie malowane to niebotyczny wydatek, dlatego większość osób rezygnuje z pomysłu umieszczenia w swoim domu obrazów prosto spod pędzla malarza. Całkiem niesłusznie, gdyż taki wybór to strzał w dziesiątkę.

CO WYRÓŻNIA OBRAZY RĘCZNIE MALOWANE?

Odpowiedź na tytułowe pytanie nasuwa się sama: twórca. Każdy obraz ręcznie malowany to unikalny styl kryjący się za indywidualnym podejściem i wizją artysty, na które składają się na przykład dobór barw, kompozycja i zastosowane motywy. Obrazy ręcznie malowane to perfekcyjny wybór dla wszystkich tych, dla których indywidualizm jest bardzo ważną sprawą – także jeśli chodzi o urządzenie mieszkania i dobór dodatków do niego. Obrazy ręcznie malowane to także tradycyjna technika oparta na malowaniu pędzlem na wysokiej jakości włoskim płótnie. Poza tym zamawiając obraz malowany ręcznie, możemy wyrazić życzenie, co do tego, co ma on przedstawiać, a to kolejny aspekt, który sprawi, że nasz obraz będzie unikatowy. Możliwość wyboru powoduje, że możemy perfekcyjnie dobrać obraz ręcznie malowany do wystroju naszego domostwa, a także do naszych pasji. Taki obraz będzie po prostu zindywidualizowaną naszą wizytówką.

ZNAKOMITY PREZENT

Obrazy ręcznie malowane to znakomita inwestycja, gdyż są one długowieczne. Z tego też powodu są bardzo dobrym prezentem. Ale to niejedyny powód, dla którego warto zainwestować w obraz ręcznie malowany, by podarować go komuś dla nas ważnemu. Poza tym, że będzie on pamiątką na całe życie, to dodatkowo będzie prezentem oryginalnym. Możemy go perfekcyjnie dopasować do gustu i preferencji obdarowywanej przez nas osoby. A taki prezent cieszy najbardziej. Nie musimy się też martwić, że taki podarunek to fortuna. Obrazy ręcznie malowane można znaleźć w naprawdę rozsądnych cenach.