Działamy nie tylko w Koninie ale nasz zasięg jest o wiele szerszy. Dlatego też tak wielu klientów mogło przekonać się o rzetelności naszych marek. Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań krycia dachów jest blacha trapezowa. Jest to materiał z powodzeniem stosowany w domach jednorodzinnych, garażach, bramach oraz jako element elewacji. Jest to chętnie wybierane tworzywo z uwagi na jego walor ekonomiczny. Wysokiej jakości powłoka dachowa ma za cel działać antykorozyjnie. Jej funkcja dotyczy także zachowania odporności na działania promieni słonecznych i niskich temperatur. Kolejną ważną kwestią jest wybór okien.

One także stanowią barierę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak hałas, czy warunki atmosferyczne. Oddzielają też rzeczywistość za oknem, czyli odtoczenie od sfery prywatnej jaką jest domowa przystań. Chronią, zarówno przed niskimi temperaturami w sezonie zimowym oraz przed nadmiernym nasłonecznieniem w sezonie letnim. Są też barierą dla silnego wiatru. Szczelność okien znacząco wpływa na koszty związane ze stosowanym systemem grzewczym. Dlatego odpowiedni ich wybór jest istotną inwestycją na przyszłość. Okna dachowe są ciekawą aranżacją wnętrza. Stosowane są w adaptacji poddasza, które swoim wyjątkowym klimatem stanowi bardzo oryginalne pomieszczenie mieszkalne. Okna dachowe zapewniają odpowiedni poziom naturalnego oświetlenia i wentylacji powietrza. Dzięki nim można wykonać bardzo ciekawą aranżację wnętrza i stworzyć uroczy pokoik na poddaszu.

Konin i okolice to lokalizacja działalności naszej firmy. Ogromnym atutem jest kompleksowość. Jeżeli więc zrodzi się pomysł budowy, przebudowy lub remontu domu, służymy profesjonalnym doradztwem i wykonawstwem. Z uwagi na szeroki wachlarz naszych produktów, każdy poszukujący nowoczesnych i trwałych rozwiązań znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. Satysfakcja jest nieodzownym elementem naszej pracy i staramy się od lat, aby była obustronna – zarówno po stronie klienta, jak i naszej.