Ospel to firma zajmująca się wytwarzaniem wysokiej jakości osprzętu elektrycznego oraz elektroniki. W ofercie znajdziemy funkcjonalne rozwiązania dla domu i nie tylko. Są to na przykład: włączniki, gniazdka, czy ściemniacze.

Artykuły marki Ospel

Wyłącznik oraz gniazdko to najczęściej poszukiwane przez klientów produkty. Ospel posiada w swojej ofercie szeroką gamę wyłączników, do zastosowania w rozmaitych przypadkach. Klasyczny włącznik pojedynczy sprawdzi się w standardowych sytuacjach zapalania i gaszenia światła, w większości domów i mieszkań. Włącznik podwójny umożliwia już podłączenie dwóch obwodów i sterowanie nimi z jednego miejsca. Możemy dzięki temu dostosowywać ilość światła w pomieszczeniu, zapalając tylko jedną żarówkę lub cały żyrandol.

Włącznik chwilowy dobrze spisze się wszędzie tam, gdzie chcemy korzystać z możliwości samowyłączającego się światła lub dzwonka. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wewnątrz specjalnie przygotowanych sprężyn. Włącznik podwójny, zwierny Ospel Kier sprawdzi się doskonale w miejscach takich jak klatki schodowe, inteligentne domy lub nowoczesne biurowce. Montaż włącznika nie sprawi kłopotu żadnemu, nawet początkującemu elektrykowi.

Włącznik podwójny Ospel Kier- dopasowany do Twojego wnętrza

Produkt ten jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i białej. Zastosowane na wierzchu, naturalne materiały nadają mu delikatny mat. Sprawdzi się wizualnie we wszystkich współczesnych, zarówno ekstrawaganckich jak i stonowanych aranżacjach. Dominującą cechą jego wyglądu jest prostota i minimalizm. Można zastosować go nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, lecz także w firmach i halach produkcyjnych.

Włącznik podwójny Ospel Kier został zaprojektowany tak, aby nie przedostawały się przez jego obudowę żadnego rodzaju drobinki. Posiada on odpowiednie certyfikaty, zaświadczające wysoką odporność na zapylenie oraz zawilgocenie. W razie bardzo wysokiego ryzyka, można zamontować do niego specjalne uszczelki. Solidna obudowa jest wytrzymała również na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.