Jak wybrać lampę do swojego biura? I jakie powinno być oświetlenie w miejscy mojej pracy? Na pewno nie jeden przedsiębiorca i nie jeden pracownik zadawał sobie takie pytania. Aby każdy pracodawca mógł zapewnić prawidłowe oświetlenie biurowe sobie i swoim pracownikom, zostały ustalone odpowiednie standardy i wytyczne przez Europejską Normę 12464 („Oświetlenie stanowisk pracy we wnętrzach”).

Należy zatem stosować się do tych wytycznych. Bez obaw. Proponowane przez nas lampy do biura spełniają je wszystkie. Ponadto techniczna reguła dla stanowisk pracy Federalnego Urzędu do spraw Ochrony Pracy i Medycyny Pracy przewiduje, że należy zwiększyć udział światła dziennego w oświetleniu biurowym poprzez większą powierzchnię okien lub świetliki.

Pomożemy wam, drodzy Pracodawcy, Przedsiębiorcy i Pracownicy, dobrać odpowiednie oświetlenie biura. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją naszego zespołu z Lampy Studio.

Lampy do biura – nasza oferta

Oświetlenie biura powinno spełniać swoją zasadniczą rolę – zapewnić źródło światła miejscu pracy. Lampy do biura powinny być także dostosowane do godzin naszej pracy oraz do typu wykonywanej pracy. Oświetlenie biura nie powinno też sprawiać problemów pracownikowi. Można też zwrócić uwagę na to, że lampy do biura, które swoim wyglądem i estetyką dopasują się do aranżacji biurowego wnętrza, umilą nam czas wykonywanych działań. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że cena oświetlenia do biura, także jest dla Państwa ważna.

Pragniemy zaproponować naszym Klientom szeroką gamę biurowego oświetlenia. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy ergonomiczne oświetlenie biura. Dzięki naszym lampom miliony pracowników biurowych w Polsce ma zapewnione prawidłowe oświetlenie w miejscu pracy.

W swojej ofercie mamy lampy, które zapewnią Państwu odpowiednio intensywną moc światła i brak efektu oślepiania. Pamiętamy o tym, że lampy do biura muszą, z jednej strony osiągać określoną jasność, ale nie wolno im powodować efektu oślepienia.

Nasze oświetlenie biura zapewni Waszym pracownikom komfort pracy, możliwość odpowiedniej koncentracji i będzie zapobiegać przemęczeniu. Oferujemy Państwu lampy sufitowe, wiszące
i ścienne lampy uzupełniające, kinkiety, lampy na biurko oraz wiele innych. Zagwarantują one odpowiednie źródło oświetlenia bezpośredniego jak i pośredniego. Zapraszamy do zakupu oświetlenia biura.