Chcesz podążać za trendami? Modne dodatki, określające charakter wnętrza, mają dla ciebie duże znaczenie? W naszym artykule prezentujemy nowoczesny plafon sufitowy w dwóch modnych odsłonach. Skuś się na oryginalne i modne rozwiązanie!

Plafon sufitowy to coraz bardziej popularne ostatnio oświetlenie wnętrza. Plafony dostępne są na rynku w bardzo szerokim wyborze różnorodnych modeli. Zadowolą zarówno zwolenników tradycji, jak i miłośników nowoczesności. Wśród przeróżnych modeli będących w sprzedaży wiele ciekawych propozycji znajdą dla siebie również i zwolennicy najnowszych wnętrzarskich trendów. Przedstawiamy wam dwa plafony sufitowe i dwie aranżacje wnętrza, które w pełni odpowiadają aktualnym modom.

Geometria i natura

Ten plafon sufitowy to prawdziwy wnętrzarski hit, który w stu procentach odpowiada aktualnym trendom w dekoracji wnętrz. Przed wami drewniany plafon sufitowy Eglo Townsennd 43131LOFT Vintage. Plafon wykonany jest z drewna i metalu. Jego wysokość całkowita wynosi 36 cm. Szerokość żyrandola to 20 cm a długość – 55 cm. Designerska żarówka zamknięta w geometrycznej siatce, prostota, czy wręcz ascetyczność formy, drewniana konstrukcja łącząca trzy oprawy. Tego rodzaju plafon sufitowy będzie pasował przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, designerskich oraz urządzonych w stylu rustykalnym.

Dwa w jednym

A może coś w bardziej ekstrawaganckim stylu? Plafon sufitowy Lexus Parete Orlicki Design to propozycja dla tych, którzy pragną połączyć futuryzm i tradycję w jednym. Futurystyczny kształt szklanej sfery zamyka w sobie klasyczną girlandę z kryształów, odwołującą się do tradycyjnych kryształowych żyrandoli. Klasyka i nowoczesność w idealnym połączeniu. Ten niebanalny żyrandol wymaga jednak niebanalnej oprawy, choć to z pewnością przede wszystkim on będzie królował we wnętrzu. Plafon sufitowy Lexus Parete Orlicki Design wykonany jest ze szkła i kryształu. Jego wysokość całkowita wynosi 22 cm, a szerokość – 40 cm. Zdecydowanie najlepiej pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, ascetycznych, emanujących luksusem i wygodą. Zapraszamy na zakupy!