Plisy okienne – innowacyjna alternatywa

Dzisiejszy rynek budowlany i wnętrzarski zapewnia pokaźny wybór osłon okiennych, które w zależności od potrzeb, upodobań i gustów, możemy idealnie dopasować do stylu naszego mieszkania czy domu.

Plisy – uniwersalność i estetyka

Rolety plisowane, czyli popularnie nazywane plisy stanowią jedną z najbardziej uniwersalnych osłon okiennych. Pasują do różnego rodzaju wnętrz. Robione na wymiar sprawdzą się zarówno w oknach dachowych, dużych oknach panoramicznych czy małych, łazienkowych. Można dopasować je do większości niestandardowych kształtów i rozmiarów.

Plisy w sypialni

Swoją wartość plisy okienne udowodnią w sypialniach, często usytuowanych na poddaszach.

Choć z daleka przypominać mogą zwykłe żaluzje, plisy okienne wykonane są z tkanin o różnym poziomie przepuszczalności światła. Warszawa oferuje bogaty wybór kolorów i materiałów. W zależności od potrzeb i warunków, producenci plis zapewniają dostęp do produktów, dopasowanych do naszych oczekiwań. Przy montażu często możemy podjąć decyzję, czy chcemy zamontować plisy bezpośrednio na szybie okna czy wolimy rozwiązanie z prowadnicami, przymocowanymi do ram okna. Dostępne w rozmaitych kolorach, zapewniają prywatność, chronią przed słońcem i idealnie nadają się do wnętrz o podwyższonej wilgotności.

Dzięki bogatej gamie kolorów zarówno w przypadku materiałów jak i oklein, stosowanie plis zapewnia dużą liczbę możliwości aranżacji wnętrza. Sypialnia wyposażona w plisy okienne stanie się miejscem ciepłym i nastrojowym. Plisy ochronią przed wzrokiem obcych, bystrymi promieniami słońca i zapewnią idealne dopasowanie do rozmiaru i kształtu naszych okien. Zobacz więcej na http://www.zdobimyokna.pl/oferty/plisy/