Myśląc nad umeblowaniem pokoju naszych pociech, powinniśmy stawiać na zrównoważone rozwiązania, łączące w sobie przyjemny styl i praktyczność. Meble zbyt wyszukane nierzadko potrafią być bowiem nie tylko niepraktyczne, ale też podatne na uszkodzenia. Dobre meble dla dziecka to przede wszystkim prostota formy, miłe dla oka barwy oraz ilość miejsca, umożliwiająca nie tylko przechowywanie zabawek, ale też wygodne odrabianie lekcji. W niniejszym artykule przedstawimy Wam nasze propozycje serii mebli, które z pewnością spodobają się większości rodziców!

Meble dla dziecka Princessa – wspaniały wybór dla najmłodszych

Seria ta odznacza się niezwykle stylowym designem, utrzymanym w klasycznej estetyce. Znajdziemy tu komody, regały, szafki oraz, co najważniejsze, wysokiej jakości łóżeczko. Oferuje nam ono możliwość regulacji wysokości materaca, zaś wyjmowane szczebelki ułatwią maluchowi samodzielne wyjście. Co więcej, seria Princessa może towarzyszyć naszemu dziecku także po okresie niemowlęcym. Producent nie zapomniał bowiem także o biurku oraz większych łóżkach o rozmiarze 90×200 i 120×200 cm. Princessa to seria, w której każdy z mebli dla dziecka jest w pełni wart swojej ceny!

Meble dla dziecka w przystępnej cenie z serii HAPPY

Meble dla dziecka z tej serii, dostępne w sklepie Meble M1, to świetny wybór dla nieco starszych dzieci. Utrzymane w klasycznej estetyce, urzekają one bardzo przyjemną kolorystyką, łączącą w sobie biały modrzew sibiu z bukowymi akcentami. Brak uchwytów czyni szafki bezpiecznymi dla malucha, zaś specjalnie zaprojektowany stolik może zostać wykorzystany także jako praktyczny schowek na zabawki. Polecamy wszystkim rodzicom, chcącym nadać pokojowi dziecka odrobinę subtelnej nowoczesności! Zobacz więcej na https://meblem1.pl/56-pokoj-mlodziezowy