Na malucha w mieszkaniu czeka niestety całkiem sporo zagrożeń. Mamy doskonale o tym wiedzą, dlatego często drżą przed spuszczeniem oka z malucha nawet na chwilę. Wszelkie kąty, rogi i tym podobne stanowią zagrożenia dla dziecka, którego chód nie jest jeszcze w pełni skoordynowany, w związku z czym często zdarzają mu się jeszcze potknięcia i upadki. Dla mam, które chcą być spokojne o swoje pociechy, mamy zabezpieczenia do szafek, które stanowią niezawodną ochronę w dbaniu o bezpieczeństwo najmłodszych.

Jaka jest funkcja tego rodzaju zabezpieczeń? Nie tylko możemy dzięki nim zasłonić wszystkie ostre kanty i krawędzie, ale możemy także ograniczyć dostęp dziecka do szaf i szuflad, w których trzymamy niebezpiecznie dla niego przedmioty lub takie, które może niechcący zniszczyć. Złączki spinające z uchwytami mają użyteczną regulację, dzięki której mogą być zamontowane na wszystkich drzwiczkach szafek, które posiadają uchwyty. Dzięki temu, możesz być pewna, że zarówno Twój maluch będzie bezpieczny, jak i zawartość Twoich szafek.

Dbasz o wygląd swojego mieszkania i martwisz się, że zabezpieczenie do szafek nie będzie pasować do Twojego wnętrza? Bez obaw – o tym też pomyśleliśmy, więc Twoje starannie urządzone mieszkanie na pewno przez nie nie ucierpi! Wszystkie nasze akcesoria tego typu są transparentne, dzięki czemu pasują do wszystkich modeli i kolorów mebli. Obecne w zestawie paski klejące, ułatwiają montaż, czyniąc go szybkim i dziecinnie prostym.

Zdrowie i życie dziecka jest bezcenne, każda mama o tym wie. Dlatego warto zrobić wszystko, co możliwe, by chronić swoją pociechę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się zabezpieczenie do szafek, dzięki którym bezpieczeństwo dziecka w domu zdecydowanie wzrośnie.. Wszystkie produkty od Babyono powstają z miłości i troski o najmłodszych, co doceniły miliony mam w całej Polsce. Przekonaj się, za co nas kochają i wypróbuj sama – zobaczysz, że mamy obdarzają nas zaufaniem nie bez powodu!